Idea univerzity z české perspektivy / The Idea of a University from a Czech Perspective

Rok vydání: 2021
Rozměry: 176×250mm
Vazba: šitá, pevná
Obor: historie, vzdělávání
ISBN: 978-80-210-9762-9 (váz.), 978-80-210-9763-6 (online; pdf) Překlad: Graeme Dibble         Edice: Masaryk University Conversation, 1. svazek

Rozhovory s Jiřím Hanušem / Conversations with Jiří Hanuš.

JIří hanuš (ed.)

Cílem knihy je promyslet v dialogu s významnými českými odborníky „ideu univerzity“ i její konkrétní moderní projevy v zahraničí i v České republice. Dialog s Jiřím Hanušem vedli: Stanislav Balík, Petr Dvořák, Petr Fiala, Pavel Floss, Jiří Hanuš, Petr Horák, Jakub Jirsa, Jiří Lach, Jiří Macháček, Tomáš Machula, Dominik Munzar, Ivana Noble, Jan Sokol, Daniel Soukup a Kateřina Šimáčková.

Ukázka