Ohlédnutí za Světem knihy 2024

4. 6. 2024

Za knihami se na pražské Výstaviště ve dnech 23.–26. května vypravilo 60 000 milovníků literatury. Řada z nich zavítala také na stánek Munipress, největší návštěvnost v našem dočasném „knihkupectví“ jsme zaznamenali v sobotu.

Čtenáři se zajímali zejména o novinky (Základy moderní Evropy, Jak jsme zkoumali Gregora Johanna Mendela), svým neobvyklým provedením upoutaly také Dopisy od jezera Como. Velké popularitě se již tradičně těšila naše učebnice English or Czenglish.

Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň. Bylo velmi milé a inspirující potkat se s našimi čtenáři, představit jim naši nabídku a diskutovat s nimi o knihách.

Velkou radost nám udělala také řada současných i bývalých studentů Masarykovy univerzity, kteří nás přišli na stánek Munipress pozdravit. Těší nás být součástí vzpomínek na jejich studijní léta.

Letošní knižní „maraton“ je úspěšně za námi a my už se těšíme na jubilejní 30. ročník, který proběhne opět na Výstavišti Praha, a to ve dnech 15.–18. května 2025.