MUNI DAY se blíží – přidejte se!

Sport, kultura, společenské setkání, zábava i poznání. Přijďte si užít MUNI DAY!

Kde: Univerzitní kampus Bohunice
Kdy: 16. 5. 2024

Podobně jako v minulém roce nabízí MUNI DAY bohatý program. S nakladatelstvím Munipress se v rámci něj můžete potkat hned dvakrát.

V pavilonu B11, místnost 234 pro vás bude připraven prodejní stánek plný nových titulů i oblíbených knižních stálic. Naše nabídka je opravdu pestrá, jak se můžete už nyní přesvědčit i v našem Munishopu.

Srdečně zveme také na přednášku „Kořeny ruského imperialismu a Evropa“.

Ruská říše po staletí imperiální ambice. V aktuálním českém a evropském diskurzu je to nevyhnutelná realita. Podle některých komentátorů dokonce součást ruské identity. Je tomu ale skutečně tak? Je Rusko opravdu od přírody impériem tak, jak ho popisuje část západních médií? Jaký příběh se skrývá za aktuální situací? Nejde spíše o novodobou Potěmkinovu vesnici? Na tyto otázky se pokusí v rámci přednášky odpovědět prof. Ivan Foletti, vedoucí Centra raně středověkých studií, které je součástí Semináře dějin umění Filozofické fakulty.

Rezervujte si své místo, registrace na přednášku je již otevřena.

Těšíme se na vás!

Kompletní informace o akci MUNI DAY