Kniha Plastická a rekonstrukční chirurgie byla slavnostně pokřtěna

29. 9. 2016

Ve čtvrtek 29. září byla v prostorách rektorátu Masarykovy univerzity slavnostně pokřtěna výpravná publikace "Plastická a rekonstrukční chirurgie". Kniha oslavuje úspěchy šedesáti let působení profesora Bařinky na poli plastické a rekonstrukční chirurgie. Na více než osmi stech stranách prezentuje dlouholeté zkušenosti brněnské plastické školy, na jejímž formování se autor zásadně podílel. Hlavním pilířem publikace je obrovské množství velmi pečlivě dokumentovaných kazuistik pacientů, které zaujímají prakticky celý rozsah oboru plastické chirurgie. Jedná se o největší monografii v oboru plastické chirurgie, která dosud byla u nás vydána.