Děkujeme, vážený pane docente Jiří Blažku!

S velkou lítostí přijímáme zprávu o odchodu pana doc. Ing. Jiřího Blažka, CSc. Ztrácíme dobrého a inspirativního spolupracovníka našeho nakladatelství.

Stál u zrodu ediční řady „Dílo Karla Engliše“ a svými náměty i příspěvky ji významně obohacoval. Poslední svazek „Z vědecké dílny. Kapitoly o vědecké práci“ doplnil doslovem „Nadčasové a stále aktuální Englišovy myšlenky“.

Za výzkum a přínos k poznání osobnosti Karla Engliše mu Masarykova univerzita udělila v roce 2023 stříbrnou medaili.

Připomeňme si jej v rozhovoru o zakládající edici Právnické fakulty Masarykovy univerzity a prostřednictvím přednášky „Karel Engliš a Tomáš Garrigue Masaryk. Vztahy a osudy".

Díky za vše jménem celého kolektivu Nakladatelství Munipress Masarykovy univerzity.

Jiří Blažek s manželkou prohlíží vydané svazky „Dílo Karla Engliše“.

Udělení stříbrné medaile