ISSN 1210-9126 (print)

Poslední číslo:
2018, roč. 26, č. 2

Prohlížet online

Časopis pro právní vědu a praxi

Časopis pro právní vědu a praxi vydává Právnická fakulta Masarykovy univerzity od roku 1993. Je recenzovaným odborným právnickým časopisem, který se zaměřuje na publikaci původních vědeckých statí z oblasti práva a právní vědy (rubrika články), praktičtěji orientovaných příspěvků (rubrika Aktuality pro právní praxi), jakož i informací z vědeckého života a recenzí. Jeho cílem je zařadit se mezi prestižní všeobecné právnické časopisy v ČR a přinášet kvalitní původní publikace, které prošly recenzním řízením a následným posouzením redakční radou.

Šéfredaktor prof. JUDr. Jan Filipec, CSc.
Výkonný redaktor JUDr. Tereza Kyselovská, Ph.D., Mgr. Jana Kledusová
Vychází od roku 1993
Periodicita 4x
Formát 210 × 297 mm