Zahradní seminář o populárně-vědeckém psaní

27. září 2017

Píšete nebo byste chtěli psát o svém oboru populárně? Hledáte potřebnou motivaci, nápady, příležitost, čas? Zúčastněte se setkání současných i budoucích autorů populárně-vědecké literatury, které pořádá nakladatelství Munipress v neformálních prostorách Otevřené zahrady. O své zkušenosti se s Vámi podělí zajímaví hosté, mj. popularizátor astrofyziky a astronomie prof. Petr Kulhánek nebo vysokoškolský učitel kurzů tvůrčího psaní a rétoriky dr. Jiří Studený. Nepochybně Vás zaujmou i informace o připravované popularizační knižní řadě s názvem Edice Munice.

Počet míst je omezen, přihlašujte se prosím Mgr. Lence Brodecké na e-mail brodecka@press.muni.cz.